Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional A4,HP Ink Tank Wireless AiO 415 Z4B53A,printer,scanner,copiere A4 8ppm mono,5 ppm co

Număr anunț
DA29283087
Autoritate contractantă
COMUNA POLOVRAGI (CONSILIUL LOCAL POLOVRAGI GORJ) (CUI 4718977)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.199.484 RON
Data publicării
16.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.199.484 RON