Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera foto EOS -2000D kit,obiectiv EF-S 18-55mm "2728C028AA

Număr anunț
DA29282046
Autoritate contractantă
COMUNA POLOVRAGI (CONSILIUL LOCAL POLOVRAGI GORJ) (CUI 4718977)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.199.484 RON
Data publicării
16.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.199.484 RON