Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE SI IGIENIZARE

Număr anunț
DA29287639
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RUGINOASA (CUI 14153063)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.414.706 RON
Data publicării
16.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.414.706 RON