Atribuită
Anunț de participare
Achiziție autovehicul special multifuncțional echipat cu accesorii de deszăpezire și combaterea poleiului pentru dotarea Serviciului de Gospodărie Comunală
- Număr anunț
- SCN1005778
- Autoritate contractantă
- Comuna Albota (CUI 4122159)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 992.493,42 RON
- Valoare atribuită
- 992.251 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 18:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1004994
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1011555
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
992.251 RON
din 992.493,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro