Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,5% sub estimat
Achizitie buldoexcavator in cadrul proiectului ,,Achizitia de utilaje in comuna Ususau, judetul Arad’’ finantat prin Programul National Pentru Dezvoltare Rurala, submasura 19.20, Contract de finantare nr. C1920074X208750200015/30.03.2018
- Număr anunț
- SCN1005776
- Autoritate contractantă
- COMUNA USUSAU (CUI 3519194)
- Furnizor / câștigător
- KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI 6519610)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361.965,45 RON
- Valoare atribuită
- 251.700 RON 30,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2018 17:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1010125
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012769
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012769.pdf
- Formulare si modele.pdf.p7s
- Propunere de contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MARCOM R.M.C. 94 S.R.L. CUI RO 6519610
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VEST TRACT SRL CUI RO 16053826
Oferta 3
Individuala
Ofertant
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763
Valoare atribuită
251.700 RON
din 361.965,45 RON estimat
30,5%
Adjudecat la 69,5% din estimat · economie 110.265,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.