Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)

Număr anunț
DA29288020
Autoritate contractantă
COMUNA VOILA (PRIMARIA COMUNEI VOILA) (CUI 4443450)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
-2.000 RON
Valoare atribuită
12.278.028 RON
Data publicării
16.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.278.028 RON

din -2.000 RON estimat