Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produs CABLU MYYUP 2X1 B200 SINA PVC SN 2CANALE CU ACCESORII 300CM

Număr anunț
DA29282269
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
16.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON