Ofertă acceptată Cumpărare directă

Husa / Cearsaf / cearceaf de pat UF 130 cm x 210 cm 25g/m² - IN STOC

Număr anunț
DA29272499
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Bacau (CUI 4278213)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.135.202 RON
Data publicării
15.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.135.202 RON