Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,1% sub estimat

Executie lucrari aferente obiectivului “MODERNIZARE DRUMURI COMUNALE, COMUNA CĂNEŞTI, JUDEȚUL BUZĂU”

Număr anunț
SCN1005764
Autoritate contractantă
Comuna Canesti (Primaria comunei) (CUI 3662673)
Furnizor / câștigător
LEU AQUACULTURĂ SRL (CUI 23319654)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.070.824 RON
Valoare atribuită
3.456.023,59 RON 15,1% sub estimat
Data publicării
25.06.2018 16:06
Anunț de atribuire
SCNA1040767
Termen limită
11.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013028

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
LEU AQUACULTURĂ SRL CUI RO23319654
Oferta 2 Individuala
Ofertant
CONFERIC SRL CUI RO 3868283

Valoare atribuită

3.456.023,59 RON

din 4.070.824 RON estimat 15,1%

Adjudecat la 84,9% din estimat · economie 614.800,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.