Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale de informare si comunicare pentru proiectul 1HARD 3/1/17c conform ADV1252571

Număr anunț
DA29290792
Autoritate contractantă
JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.422.032 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.422.032 RON