Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,8% sub estimat
Prestarea serviciilor de consultanță și instruire în domeniul CAF în cadrul proiectului ”Optimizarea proceselor orientate către cetățeni prin implementarea Instrumentului CAF la nivelul Primăriei Municipiului Bistrița” Cod SMIS: 120599
- Număr anunț
- SCN1005763
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- PUBLIC RESEARCH SRL (CUI 24965203)
- Cod CPV
- 80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136.000 RON
- Valoare atribuită
- 105.000 RON 22,8% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2018 16:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1008918
- Termen limită
- 10.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012576
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012576.pdf
- Formulare si modele-semnat.doc.p7s
- Model Contract de instruire si consultanta implementare CAF-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PUBLIC RESEARCH SRL CUI RO24965203
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ARGO PROFESSIONAL TRAINING S.R.L. CUI 35538291
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CERTIFICA MANAGEMENT S.R.L. CUI RO 8098339
Valoare atribuită
105.000 RON
din 136.000 RON estimat
22,8%
Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 31.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.