Atribuită
Anunț de participare
P.T. ȘI EXECUȚIE –ÎNFIINȚARE CRESĂ ÎN MUNICIPIUL CODLEA
- Număr anunț
- SCN1005758
- Autoritate contractantă
- Municipiul Codlea (CUI 4777108)
- Furnizor / câștigător
- STADI DESIGN SRL (CUI 34420920)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.377.116 RON
- Valoare atribuită
- 5.176.540,81 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 15:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1004240
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012636
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini part.1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini part.2.pdf.p7s
- Caiet de sarcini part.3.pdf.p7s
- Certificat urbanism.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012636.pdf
- FORMULARE 2018.doc.p7s
- Liste de cantitati - globale.7z.p7s
- Model Contract.pdf.p7s
- piese desenate.p7s
- piese scrise.7z.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STADI DESIGN SRL CUI 34420920
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
STADI DESIGN SRL CUI 34420920
Subcontractanți 4
BREAK SISTEMS SRL CUI RO 23576950
SC FILDAV INSTAL SRL CUI 32371031
TERMOPROT SRL CUI RO8440538
TOP-FORM SRL CUI RO 10290793
Valoare atribuită
5.176.540,81 RON
din 4.377.116 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro