Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

DOTAREA SERVICIULUI VOLUNTAR PENTRU SITUATII DE URGENTA CU AUTOSPECIALA PENTRU STINGEREA INCENDIILOR, COMUNA BALCANI, JUDETUL BACAU

Număr anunț
SCN1005508
Autoritate contractantă
COMUNA BALCANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4278027)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144210-3 · Vehicule de pompieri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363.363 RON
Valoare atribuită
363.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
25.06.2018 15:27
Anunț de atribuire
SCNA1070091
Termen limită
10.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1010446

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

363.000 RON

din 363.363 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 363 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.