Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat

APARATE DEZINFECTIE SPITAL

Număr anunț
CN1001788
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SRL (CUI 4261939)
Cod CPV
33191110-9 · Autoclave (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345.000 RON
Valoare atribuită
312.860 RON 9,3% sub estimat
Data publicării
25.06.2018 14:45
Anunț de atribuire
CAN1004199
Termen limită
31.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1012703

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 345.000 RON Adjudecat: 312.860 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparat de curăţat şi dezinfectat cu abur pentru echipamentul me… 262.200 RON TEHNOPLUS MEDICAL S.R.L. 249.060 RON ↓5,0%
2 Aparat de curăţat pardoseală cu cablu electric împinsă manual c… 82.800 RON ROMSIR-IMPEX S.R.L. 63.800 RON ↓22,9%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ROMSIR-IMPEX SRL CUI RO 6218870
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

312.860 RON

din 345.000 RON estimat 9,3%

Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 32.140 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.