Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top calitate superioara

Număr anunț
DA29281975
Autoritate contractantă
Ministerul Cercetarii, Inovarii si Digitalizarii (CUI 43516588)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
16.11.2021 00:00
Data finalizării
17.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON