Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat
Servicii de proiectare faza PT (proiect tehnic), DDE (detalii de executie), documentatiile tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor/acordurilor/autorizatiilor, cat si asistenta tehnica, pentru realizarea obiectivului de investitii “MODERNIZARE STRĂZI DE INTERES LOCAL, COMUNA CRIVAT, JUDEȚUL CĂLĂRAȘI”
- Număr anunț
- SCN1005746
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRIVAT (CUI 19161962)
- Furnizor / câștigător
- RALEX PROIECT CONSTRUCT SRL (CUI 29101593)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.069,92 RON
- Valoare atribuită
- 98.000 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2018 14:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1008165
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012569
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.PDF.p7s
- crivat_piz-piz.pdf.p7s
- crivat ps-1.pdf.p7s
- CU.pdf.p7s
- deskto ... ile longitudinale.pdf.p7s
- deskto ... l transversal tip.pdf.p7s
- deskto ... situatie general.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012569.pdf
- Formulare - model.pdf.p7s
- Model - Contract.pdf.p7s
- S.F.-Memoriu tehnic Crivat drum.pdf.p7s
- STUDIU GEO.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RALEX PROIECT CONSTRUCT SRL CUI 29101593
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DRUM POD INVEST SRL CUI 16548086
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PROCIVIL SRL CUI RO 8965473
Valoare atribuită
98.000 RON
din 101.069,92 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 3.069,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.