Atribuită Cumpărare directă

Achizitie directa - dozatoare inox cf anuntului ADV nr. 1426141 din 15.05.2024

Număr anunț
DA35784418
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala „Sfanta Vineri” Municipiul Ploiesti (CUI 29170984)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
39831700-3 · Distribuitoare automate de sapun (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.372 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
24.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.372 RON