Atribuită
Anunț de participare
Achizitie buldoexcavator dotat cu accesorii pentru proiectul „Achiziție de echipamente pentru Serviciul Voluntar pentru Situatii de Urgenta al comunei Sopot, județul Dolj”
- Număr anunț
- SCN1005461
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOPOT (Consiliul Local Sopot) (CUI 4553461)
- Furnizor / câștigător
- MABO VISION (CUI 33321201)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 517.303,13 RON
- Valoare atribuită
- 517.241 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 12:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1002279
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010682
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MABO VISION CUI RO33321201
Valoare atribuită
517.241 RON
din 517.303,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro