Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Modernizare DC 6:Bulzestii de Jos(DJ 762)-Grohot-Tomnatec,km 0+000-km 3+685, comuna Bulzestii de Sus, Judetul Hunedoara”
- Număr anunț
- SCN1005724
- Autoritate contractantă
- COMUNA BULZESTII DE SUS (CUI 4521400)
- Furnizor / câștigător
- MANO SPRINT S.R.L. (CUI 31522870)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.183.918,68 RON
- Valoare atribuită
- 3.160.216,53 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2018 12:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1002915
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012402
Documente
Documentația de atribuire
- 00_Plan de incadrare-Layout3-Layout1 (3).pdf.p7m
- 01_Plan situatie DC6.pdf.p7m
- 02_Long DC6.pdf.p7m
- 03_Transversale DC6.pdf.p7m
- 04_Profil transv tip drum.pdf.p7m
- CONTRACT BULZESTII DE SUS.docx.p7m
- D01_02_Podet 600.pdf.p7m
- D03_Podet 800-PTT1.pdf.p7m
- D04_Rigola carosabila-D01.pdf.p7m
- D05_Parapet metalic-Layout3-Layout1.pdf.p7m
- D06_D07_Zid de sprijin.pdf.p7m
- D08_Detaliu sant pereat_rev1-Layout1.pdf.p7m
- FisaDate_DF1012402.pdf
- FORMULARE.doc.p7m
- PT_Grohot.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MANO SPRINT S.R.L. CUI RO 31522870
Valoare atribuită
3.160.216,53 RON
din 3.183.918,68 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 23.702,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.