Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amplificator cu mixer DSPPA MP1010U 350W Negru

Număr anunț
DA29300998
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Cod CPV
32343000-9 · Amplificatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.198.965 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.198.965 RON