Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare, montare, instalare și configurare sistem de supraveghere și înregistrare video

Număr anunț
DA29303852
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ILFOV (CUI 11229035)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95 RON
Valoare atribuită
9.112.920 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.112.920 RON

din 95 RON estimat