Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MLT-R116 MLT R116 DRUM BLACK (9000 PAG) COMPATIBIL 100% NOU SAMSUNG M2620 M2670 M2825 M2870 M 2875
- Număr anunț
- DA29301046
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE JIMBOLIA (CUI 2502798)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 16.310.679 RON
- Data publicării
- 17.11.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.