Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 135 buc 'Dezinfectant de nivel înalt pt. suprafete - 5 litri

Număr anunț
DA29299839
Autoritate contractantă
U.M. 0333 BUCURESTI (CUI 8295969)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.246.829 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.246.829 RON