Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de proiectare fazele Proiect Tehnic, Detalii de Execuție (PT+DE), Asistență Tehnică din partea proiectantului și Execuție lucrări pentru proiectul de investiție „Canalizare ape uzate menajere și stație de epurare în satul Drăghici, comuna Mihăești, județul Argeș”
- Număr anunț
- SCN1005694
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 4122540)
- Furnizor / câștigător
- VALAH CONSTRUCT GRUP SRL (CUI 23056027)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.082.355 RON
- Valoare atribuită
- 7.072.876,08 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2018 10:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1005215
- Termen limită
- 26.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012324
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1012324.pdf
- Sectiunea_2_Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Sectiunea_3_Formulare.pdf.p7s
- Sectiunea_4_Contract proiectare si executie.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
VALAH CONSTRUCT GRUP SRL CUI RO 23056027
Valoare atribuită
7.072.876,08 RON
din 7.082.355 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 9.478,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.