Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de imprejmuire si modernizare teren de sport sintetic in loc.Pomi, com. Pomi, Jud. Satu Mare

Număr anunț
DA29291009
Autoritate contractantă
Comuna Pomi (CUI 3963820)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.375.728 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.375.728 RON