Ofertă acceptată Cumpărare directă

DETERGENT DERO AUTOMAT DE PENTRU RUFE 10KG 10 KG SAC PUDRA PRAF PULBERE PERSIL NUMAR DE REFERINTA: 0

Număr anunț
DA29296536
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON