Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator desktop (unitate PC) cu licenta Windows 10 Pro si Office 2019 pentru Biblioteca

Număr anunț
DA29298394
Autoritate contractantă
Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) (CUI 5123799)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4 RON
Valoare atribuită
37.284.726 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.284.726 RON

din 4 RON estimat