Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
: Proiectare si executie „Modernizare scoala gimnaziala cu clase V-VIII din localitatea Peles , comuna Lazuri judetul Satu Mare”
- Număr anunț
- SCN1005686
- Autoritate contractantă
- Comuna Lazuri (CUI 4074140)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 576.867 RON
- Valoare atribuită
- 573.405,80 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2018 09:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1011802
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012555
Documente
Documentația de atribuire
- A01- PLAN DE INCADRARE IN LOCALITATE.pdf.p7s
- A02- PLAN DE SITUATIE.pdf.p7s
- A03- PLAN- EXISTENT.pdf.p7s
- A04- PLAN INVELITOARE -EXISTENT.pdf.p7s
- A05- FATADA EST, FATADA VEST, SECTIUNE AA - EXISTENT.pdf.p7s
- A06- FATADA NORD - EXISTENT.pdf.p7s
- A07 - FATADA SUD - EXISTENT.pdf.p7s
- A08- PLAN - PROPUS.pdf.p7s
- A09- FATADA EST, FATADA VEST, SECTIUNE BB - PROPUS.pdf.p7s
- A10 - PLAN INVELITOARE - PROPUS.pdf.p7s
- A11- FATADA NORD, FATADA SUD - PROPUS.pdf.p7s
- ANEXA 1084.pdf.p7s
- Aviz Apaserv.pdf.p7s
- Aviz Consiliul Judetean.pdf.p7s
- Aviz Electrica.pdf.p7s
- Aviz mediu.pdf.p7s
- Aviz Serviciul Drumuri și Transporturi.pdf.p7s
- Cert.pdf.p7s
- CU2.PDF.p7s
- CU - Peleș.pdf.p7s
- Dispozitia nr.51.PDF.p7s
- Expertiză Peleș.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012555.pdf
- GEO Fise de foraj 1.pdf.p7s
- GEO Fise de foraj 2.pdf.p7s
- GEO-Peles-extindere scoala.pdf.p7s
- IE2.pdf.p7s
- II2.pdf.p7s
- IS2.pdf.p7s
- Memoriu SCOALA PELES.pdf.p7s
- Peles CF.pdf.p7s
- PELES-plan de situatie.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
Subcontractanți 1
CENTRUL DE PROIECTARE JUDEŢEAN SATU MARE SRL CUI RO23874611
Valoare atribuită
573.405,80 RON
din 576.867 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 3.461,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.