Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Autoturisme

Număr anunț
SCN1005684
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
Furnizor / câștigător
DACOSERV SA (CUI 4735170)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235.000 RON
Valoare atribuită
231.460,65 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
25.06.2018 09:39
Anunț de atribuire
SCNA1002085
Termen limită
17.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1012635

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
DACOSERV SA CUI RO 4735170

Valoare atribuită

231.460,65 RON

din 235.000 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 3.539,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.