Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,5% sub estimat

Servicii de proiectare tehnica si asistenta tehnica in proiectare pentru obiectivul Reabilitare, modernizare si dotare Scoala gimnaziala Gheorghe Doja

Număr anunț
SCN1005682
Autoritate contractantă
COMUNA GHEORGHE DOJA (PRIMARIA COMUNEI GHEORGHE DOJA) (CUI 4365115)
Furnizor / câștigător
PROCIVIL SRL (CUI 8965473)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.600 RON
Valoare atribuită
23.600 RON 17,5% sub estimat
Data publicării
25.06.2018 09:30
Anunț de atribuire
SCNA1004323
Termen limită
10.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1012516

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PROCIVIL SRL CUI RO 8965473
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

23.600 RON

din 28.600 RON estimat 17,5%

Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 5.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.