Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE MULTIFUNCTIONAL DE CAPACITATE MARE CU 3 AXE CU TRACTIUNE 6X6, IN COMUNA SANDULENI, JUDETUL BACAU
- Număr anunț
- SCN1005609
- Autoritate contractantă
- Comuna Sanduleni (Consiliul Local Sanduleni) (CUI 4278299)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34142300-7 · Autobasculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 604.440,38 RON
- Valoare atribuită
- 604.400 RON
- Data publicării
- 25.06.2018 09:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1008532
- Termen limită
- 12.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010761
Documente
Documentația de atribuire
- 6.1.b formulare.pdf.p7s
- 6.1.c contract de furnizare.pdf.p7s
- 6.2 caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010761.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
604.400 RON
din 604.440,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro