Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTRETINERE SI REPARATII DRUM + AMENAJARE PARCARE CIMITIR

Număr anunț
DA29296840
Autoritate contractantă
Comuna Sarmasag (CUI 4291972)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
10.498.531 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.498.531 RON