Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,3% sub estimat
„Reabilitare si modernizare drumuri de interes local in Municipiul Targoviste – LOT 1”- executie lucrari- PMT-2018-P-010
- Număr anunț
- SCN1005677
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- EUROCOGEN FILIALA ANINOASA (CUI 19083856)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.289.860 RON
- Valoare atribuită
- 2.654.869,43 RON 19,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2018 09:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1003668
- Termen limită
- 18.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012488
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- FisaDate_DF1012488.pdf
- Formulare .doc.p7s
- VOL II - PIESE DESENATE.pdf.p7s
- VOL I - PIESE SCRISE.pdf.p7s
- VOL IV - LISTE DE CANTITATI.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROCOGEN FILIALA ANINOASA CUI RO 19083856
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CONI SRL CUI RO 1310859
Valoare atribuită
2.654.869,43 RON
din 3.289.860 RON estimat
19,3%
Adjudecat la 80,7% din estimat · economie 634.990,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.