Ofertă acceptată Cumpărare directă

INEL PT CAMINE D1240 d1000 g120 H1000 si CAPAC CAROSABIL RECTANGULAR 1200*1200*200 CM ,H0 CU CAPAC F

Număr anunț
DA29302973
Autoritate contractantă
COMUNA DAIA ROMANA (CUI 4562206)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.771.593 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.771.593 RON