Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Software-uri pentru cercetare - 4 loturi

Număr anunț
SCN1005672
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
OMNIVET IMPEX SRL (CUI 16728583)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.634 RON
Valoare atribuită
93.570 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
25.06.2018 09:16
Anunț de atribuire
SCNA1003840
Termen limită
12.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1012411

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 94.634 RON Adjudecat: 93.570 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Soft Ingenuity Pathway Analysis 56.481 RON Omnivet Impex S.R.L. 55.641 RON ↓1,5%
2 Soft Ingenuity Variant Analysis 25.629 RON Omnivet Impex S.R.L. 25.410 RON ↓0,9%
3 Vector NTI Expresss 7.479 RON ANTISEL RO SRL 7.479 RON
4 Soft EndNote 5.045 RON E-NFORMATION S.R.L. 5.040 RON ↓0,1%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
E-NFORMATION SRL CUI RO14159813
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIVET IMPEX SRL CUI RO 16728583

Valoare atribuită

93.570 RON

din 94.634 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 1.064 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.