Ofertă acceptată Cumpărare directă

Întocmire documentație înființare serviciul de iluminat public în comuna Blajani, județul Buzău

Număr anunț
DA29304151
Autoritate contractantă
Comuna Blajani (CUI 3724504)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.946.133 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.946.133 RON