Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,7% sub estimat
Reparatii curente in caminele studentesti
- Număr anunț
- SCN1005664
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- ARTCONSTRUCT - STIL 2002 SRL (CUI 15115688)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.061.977,72 RON
- Valoare atribuită
- 756.901,48 RON 28,7% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2018 08:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1003774
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012496
Documente
Documentația de atribuire
- Cantitati de lucrari 2018.rar.p7s
- Contract de lucrari 2 .docx.p7s
- CS CAMINE 2018.rar.p7s
- FisaDate_DF1012496.pdf
- formulare 3.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 1.061.977,72 RON Adjudecat: 756.901,48 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Camine A1, A2, A9 | 324.570,83 RON | MIVA CONSTRUCT | 251.957,94 RON ↓22,4% |
| 2 | Camine A3, A8 si MV | 325.899,50 RON | EDIL VAL CONSTRUCT | 217.662,46 RON ↓33,2% |
| 3 | Camine A4, A5,A6 si A7 | 411.507,39 RON | SC ARTCONSTRUCT STIL 2002 SRL | 287.281,08 RON ↓30,2% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ARTCONSTRUCT - STIL 2002 SRL CUI RO 15115688
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
EDIL VAL CONSTRUCT SRL CUI RO18154711
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
MIVA CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 15653610
Valoare atribuită
756.901,48 RON
din 1.061.977,72 RON estimat
28,7%
Adjudecat la 71,3% din estimat · economie 305.076,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.