Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD Kingston A400, 960GB, 2.5", SATA 3.0

Număr anunț
DA29300955
Autoritate contractantă
COMUNA ORBEASCA (PRIMARIA COMUNEI ORBEASCA) (CUI 6853236)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.658.444 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.658.444 RON