Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatare si igienizare a zonei Bucesti padure - Comuna Ivesti

Număr anunț
DA29303765
Autoritate contractantă
COMUNA IVESTI (PRIMARIA COMUNEI IVESTI) (CUI 3601986)
Cod CPV
90600000-3 · Servicii de curatenie si igienizare in mediu urban sau rural si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.535.160 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.535.160 RON