Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii cazare Austria din 29.11.2021, transport cablu, masa, carburant, intern si extern, vignete,

Număr anunț
DA29311746
Autoritate contractantă
COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA (CUI 2845370)
Cod CPV
63515000-2 · Servicii de turism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.578.823 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.578.823 RON