Ofertă acceptată Cumpărare directă

Eaton 5E 850i USB DIN, Tower, topologie Line-Interactive cu reglarea automata a tensiunii - AVR, 850

Număr anunț
DA29302495
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CAPITAN NICOLAE PLESOIANU (CUI 2649544)
Cod CPV
30237280-5 · Accesorii de alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.239.704 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.239.704 RON