Ofertă acceptată Cumpărare directă

catlog pentru elevi copertat cu imitatie de piele, catalog gradinita, registru int... mai departe

Număr anunț
DA29297673
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE BRANDZA" VIISOARA (CUI 23095212)
Cod CPV
42512510-6 · Registre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.278.038 RON
Data publicării
17.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.278.038 RON