Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Proiectare si executie pentru obiectivul de investitii: „REFACERE, REABILITARE SI CONSOLIDARE PODURI SI PODETE IN COMUNA GHIMES FAGET, JUDETUL BACAU”

Număr anunț
SCN1005969
Autoritate contractantă
Comuna Ghimes-Faget (CUI 4277870)
Cod CPV
45221100-3 · Lucrari de constructii pentru poduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.696.352,50 RON
Valoare atribuită
7.675.113,45 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
26.06.2018 19:59
Anunț de atribuire
SCNA1012268
Termen limită
07.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013047

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
CONEXTRUST SA CUI RO 947730
Asociați 1
Terți susținători 1
DRU-PO SRL CUI RO 9056854
Subcontractanți 1
AQUAPROIECT SRL CUI RO 11806826
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Terți susținători 1
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

7.675.113,45 RON

din 7.696.352,50 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 21.239,05 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.