Atribuită
Anunț de participare
„Servicii de revizuire a documentatiei DALI pentru reabilitare Corp A, B, C, Campus A"
- Număr anunț
- SCN1005952
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
- Furnizor / câștigător
- POLIART SRL (CUI 11493800)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165.602 RON
- Valoare atribuită
- 165.600 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 16:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1004078
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012990
Documente
Documentația de atribuire
- contract draft-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1012990.pdf
- FORMULARE--semnat.docx.p7s
- Relevee-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
POLIART SRL CUI RO11493800
Valoare atribuită
165.600 RON
din 165.602 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro