Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,3% sub estimat
Servicii de proiectare(faza PT, DDE, PAC, verificare tehnica si asistenta tehnica din partea proiectantului) si executie lucrari conform proiect tehnic elaborat in prealabil, in cadrul proiectului:MODERNIZARE STRAZI(STRUCTURA ASFALTICA ȘI RIGOLE AFERENTE) IN LOCALITATILE VINGARD, SPRING, DRASOV,CUNTA, COM. SPRING JUD. ALBA
- Număr anunț
- SCN1005950
- Autoritate contractantă
- COMUNA SPRING (CUI 4562133)
- Furnizor / câștigător
- FLOREA GRUP SRL (CUI 8273278)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.058.138 RON
- Valoare atribuită
- 6.100.935,01 RON 24,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2018 16:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1008111
- Termen limită
- 25.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012337
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1.caiet sarcini date generale-semnat.docx.p7s
- 1.3.Formulare-semnat.docx.p7s
- 1.4.PROIECT-contract-proiectare-si-executie--semnat.pdf.p7s
- 4.Declaratie functii decizie Spring-semnat.docx.p7s
- DALI COMPLETARE 1-semnat.rar.p7s
- DALI COMPLETARE 2-semnat.rar.p7s
- DALI COMPLETARE 3-semnat.rar.p7s
- DALI PIESE DESENATE-semnat.rar.p7s
- DALI PIESE SCRISE-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1012337.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLOREA GRUP SRL CUI RO 8273278
Asociați 1
VIA PROCONS SRL CUI RO 16120100
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
HIDROCONSTRUCTIA SA CUI RO 1556820
Asociați 1
DAMAR CONSULT SRL CUI RO 14259138
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PRESCONSTRUCT OAS SRL CUI RO 16191497
Asociați 1
DRUMCONSULT SRL CUI RO13600406
Valoare atribuită
6.100.935,01 RON
din 8.058.138 RON estimat
24,3%
Adjudecat la 75,7% din estimat · economie 1.957.202,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.