Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE BULDOEXCAVATOR PENTRU COMUNA SCANTEIA, JUDETUL IASI
- Număr anunț
- SCN1005949
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCANTEIA (CUI 4540313)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 354.046 RON
- Valoare atribuită
- 353.960 RON
- Data publicării
- 26.06.2018 16:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1012309
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012987
Documente
Documentația de atribuire
- 03. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 04. MODELE FORMULARE.docx.p7s
- 05.model clauze contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1012987.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
353.960 RON
din 354.046 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro