Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Contract de lucrări aferent Execuție lucrãri ,,REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE CAMIN CULTURAL, COMUNA ȚUGLUI”
- Număr anunț
- SCN1005907
- Autoritate contractantă
- COMUNA TUGLUI (CONSILIUL LOCAL TUGLUI DOLJ) (CUI 4553623)
- Furnizor / câștigător
- RESCOMT SRL (CUI 27138111)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.603.651,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.562.087,91 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 26.06.2018 15:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1004779
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010753
Documente
Documentația de atribuire
- 5.Modele formulare.docx.p7s
- 6.Clauze contractuale.docx.p7s
- ARHITECTURA.rar.p7s
- Caiet de sarcini rev 12.06.2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010753.pdf
- INSTALATII ELECTRICE.rar.p7s
- INSTALATII SANITARE.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RESCOMT SRL CUI RO 27138111
Valoare atribuită
1.562.087,91 RON
din 1.603.651,39 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 41.563,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.