Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cabinet Sterilizare UV dosare, birotica, bani, carti etc.

Număr anunț
DA29283564
Autoritate contractantă
Academia Oamenilor de Stiinta din Romania (CUI 5091859)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.739.088 RON
Data publicării
16.11.2021 00:00
Data finalizării
18.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.739.088 RON