Atribuită Anunț de participare

Furnizare Buldoexcavator si accesorii conform caiet de sarcini pentru obiectivul „Achizitie utilaj performant in comuna Beuca, jud. Teleorman,,

Număr anunț
SCN1005689
Autoritate contractantă
COMUNA BEUCA (CUI 16380682)
Furnizor / câștigător
MABO VISION (CUI 33321201)
Cod CPV
43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379.667,75 RON
Valoare atribuită
379.550 RON
Data publicării
26.06.2018 14:46
Anunț de atribuire
SCNA1025076
Termen limită
09.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1011033

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MABO VISION CUI RO33321201

Valoare atribuită

379.550 RON

din 379.667,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.