Ofertă acceptată Cumpărare directă

”Lucrari de instalare sisteme de monitorizare video permanenta si sisteme de alarmare

Număr anunț
DA29311776
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Cod CPV
50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.426.339 RON
Data publicării
18.11.2021 00:00
Data finalizării
19.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.426.339 RON